Blogi za darmo Blog.Bisi.Pl - darmowe blogi!

Od dłuższego czasu…

Posted by konrado99 | Tu i teraz | środa 11 lipiec 2012 23:01

11/07/2012

Od dłuższego czasu nie wklepałem tutaj absolutnie niczego…. a bo to nie miałem czasu, zawsze coś mnie goni i mam miliard innych spraw na głowie, poza tym jeśli nie będę pisał na siłę - nie chce mi się to nie piszę. Więc tak po krótcę o tym co się działo i co nadal się dzieje…

Obroniłem się i tym samym skończyłem studia licencjackie z politologii. Mówią, że to nic, bo to dopiero licencjat, a poza tym kierunek słabiutki i ciężko z pracą potem. Ano troszkę jest w tym racji z pewnością, ale osobiście jestem cholernie zadowolony, ponieważ: studiowałem coś, co na prawdę mnie interesowało, poznałem wspaniałych ludzi w czasie tych trzech lat, miałem przyjemność udzielania się czy to w Kole, NZSie, czy pomagając ZSPowcom, nasłuchałem się “psorów”, …ogólnie miło zleciał ten czas.

Jesteśmy po “EŁRO”. Szał i ogólnokrajowa podnieta minęła i czas wracać to bieżących spraw… ciekawe czym teraz zajmie się nasz (nie)rząd ?! Orły nie zachwyciły - były nadzieję, ale jak zawsze szybko rozwiane; ale dużą radość sprawiły nam inne dyscypliny: siatkarze - brawo Panowie za tą Ligę Światową, daliście mi kolejny raz okazję do poczucia się dumnym z bycia Polakiem, Radwańska - brawo, pokazałaś klasę!

Wakacje teraz moi mili…. praca, praca, 12 godzin - dniówka, nocka… i tak “w koło Macieju”. Ale dobrze, trzeba się cieszyć, że jest okazja do zarobienia kilku groszy! Po wakacjach studia magisterskie, obym tylko się dostał tam gdzie chce!!

Brak komentarzy

Do tego wpisu nie dodano żadnych komentarzy.

Wątek RSS dla komentarzy do tego wpisu.

Formularz komentarzy jest już niestety niedostępny.